| 브랜드 이름: | Ruifujie |
| 모델 번호: | DL-42.9/210 |
| 모크: | 1 |
| 가격: | Discussed |
| 배달 시간: | 1개월 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| Model | DL-42.9/210 (DL210) |
| Nominal Refrigeration Capacity | 42.9 kW (42,900 W) |
| Applicable Cold Room Area | 210 ㎡ |
| Tube Volume | 25.8 L |
| Refrigerant Inlet/Outlet Diameter | φ25 / φ48 mm |
| Fan Configuration | 4 units |
| Fan Diameter | 500 mm |
| Fan Voltage | 380 V |
| Total Fan Power | 1,656 W (4 × 414 W) |
| Air Volume | 24,000 m³/H |
| Air Throw Range | 15 m |
| Fin Defrost Power | 7,200 W |
| Drain Pan Defrost Power | 2,400 W |
| Supply Ability | 1000000 pieces/year, MOQ is usually one piece |
| Shipping Time | Sample order in stock within 3 days, Bulk order generally 10-15 working days after receiving deposit |
| Shipping Method | Support by sea, by air, by express (DHL, FedEx, UPS...) |
| Payment Terms | TT/Western Union - 30% Advance Payment, 70% Final Payment |
| Shipping Port | Ningbo Port, Shanghai Port, Shenzhen Port |
| 브랜드 이름: | Ruifujie |
| 모델 번호: | DL-42.9/210 |
| 모크: | 1 |
| 가격: | Discussed |
| 포장에 대한 세부 사항: | 나무 케이스 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| Model | DL-42.9/210 (DL210) |
| Nominal Refrigeration Capacity | 42.9 kW (42,900 W) |
| Applicable Cold Room Area | 210 ㎡ |
| Tube Volume | 25.8 L |
| Refrigerant Inlet/Outlet Diameter | φ25 / φ48 mm |
| Fan Configuration | 4 units |
| Fan Diameter | 500 mm |
| Fan Voltage | 380 V |
| Total Fan Power | 1,656 W (4 × 414 W) |
| Air Volume | 24,000 m³/H |
| Air Throw Range | 15 m |
| Fin Defrost Power | 7,200 W |
| Drain Pan Defrost Power | 2,400 W |
| Supply Ability | 1000000 pieces/year, MOQ is usually one piece |
| Shipping Time | Sample order in stock within 3 days, Bulk order generally 10-15 working days after receiving deposit |
| Shipping Method | Support by sea, by air, by express (DHL, FedEx, UPS...) |
| Payment Terms | TT/Western Union - 30% Advance Payment, 70% Final Payment |
| Shipping Port | Ningbo Port, Shanghai Port, Shenzhen Port |